Erdem, Gazetemizin 18. yaşını ve çalışan gazeteciler Gününü kutladı
Erdem, Gazetemizin 18. yaşını ve çalışan gazeteciler Gününü kutladı
09 Ocak 2015, Cuma
23:05:45
Medya
yorum
3587 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars Caferilerinin Dini Lideri, Merkez Ehlibeyt Işıklı cami alimi Seyyid Ahmet Erdem, gazetemizin 18. kuruluş yıldönümü ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Erdem, Gazetemizin sahibi Cem Daşdelen ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ercüment Daşdelen ile bir süre sohbet ederek, Önder Gazetesinin 18. kuruluş yıldönümünü kutladı.
Erdem, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla da şunları söyledi: “Basın Hür Düşünenlerin ve Hür Vicdanların ortak Sesidir. Hiç şüphe yok ki Demokrasinin temel unsurlarından birisi de, Tarafsız, objektif ve özgür bir basının varlığıdır. Aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle basın, sivil toplumun dinamizmini beslemekte, demokrasinin sağlıklı şekilde işlemesinde ve güçlenmesinde önemli rol üstlenmektedir. Eski Bir basın mensubu olarak gazetecilik Mesleğinin yıpratıcı ve zor şartlarına rağmen, üstün bir çabayla topluma hizmet eden değerli basın mensubu arkadaşlarımın haklarının korunmasını ve daha iyi imkânlara kavuşturulmalarını temenni ediyorum. Bu düşüncelerle her türlü zorlu şartlarda son derece özverili bir şekilde gayret göstererek, kendi etik değerlerini de titizlikle takip eden, tarafsız habercilik unsurlarını göz önünde bulunduran, yerel ve ulusal basın mensubu kardeşlerimin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”
 

Etkiletler : ,