Sultan Alparslan Koleji gazetecileri ağırladı
Sultan Alparslan Koleji gazetecileri ağırladı
12 Ocak 2015, Pazartesi
22:16:59
Medya
yorum
3776 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, yerel ve ulusal basın kuruluşlarında çalışan gazetecileri çiğ köfte, masa tenisi ve voleybol müsabakası etkinliğiyle misafir etti.

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, yerel ve ulusal basın kuruluşlarında çalışan gazetecileri çiğ köfte, masa tenisi ve voleybol müsabakası etkinliğiyle misafir etti. Çiğ köfte sonrası eşliğinde şarkılar seslendiren gazeteciler, Voleybol karşılaşmasında okulun öğretmenlerinde oluşan takımı 3-2 yendi.
Sultan Alparslan Koleji kapalı spor salonunda gerçekleştirilen etkinlik kolej öğretmenlerinden Mehmet Purtaş'ın hazırladığı çiğ köfte tadılması, ardından çay eşliğinde müzik öğretmeni Eta Kotan'ın kemanına gazeteciler şarkıları ile eşlik etti. Etkinliğe katılan Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDC) Sekreteri Burhan Akyıldırım; her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen programdan ötürü okulun idarecilerine teşekkür etti.
“Hiçbir Günün Özeli Yoktur”
Gazeteci Bedir Altınok da; hiç bir günün özeli olmadığını dile getirerek, "Çalışan gazeteciler gününde biz yatmadık bugünde yatmayacağız. Tatilimiz ve bayramımız yoktur. Tüm hayatımızı mesleğimize adamışız. Bizlerin her günü 10 Ocak'tır. Biz her gün varız ve olmaya devam edeceğiz." dedi.
Sultan Alparslan Kolej idareci ve öğretmenlerinin her yıl gazetecilerle bir araya geldiğini ifade eden Altınok; "Bu etkinlik her yıl yapılıyor. Bu artık gelenek haline geldi. Sağ olsunlar mesajlar dışında başka da hatırlayan yoktur. Kurumlarımız bu konularda unutkanlar. Kolej idarecilerine bu ince düşünce için teşekkür ediyoruz."
Gazeteci Tacettin Durmuş ise kolej idareci ve öğretmenlerine, “Çiğ köfte acı ama kendileri çok tatlı” ifadeleriyle teşekkür etti.
“Günümüzdeki Faklı Gelişmeler Birliğimizi Etkilemeyecektir”
Gazetecilerin çok önemli bir işle hem hal olduklarına değinen Sultan Alparslan Koleji Müdürü Fatih Akaslan: "Ortaya konan bir emek var. Bizler bugünlerde bir nebzede olsa kurum olarak gazetecilerle her yıl geleneksel olarak bir araya geliyoruz. Gazetecilerimize teşekkür ediyoruz. Soframızı şenlendirdiler. Bu duygular içinde, günümüzde yaşanan farklı farklı gelişmeler, bizim bu birliğimizi ve beraberliğimizi ne olursa olsun etkilemeyecektir. Bugün biz bunun örneğini yaşıyoruz. Kaleminiz hep doğruları yazsın, hiç susmasın dileklerimi iletiyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum." şeklinde konuştu.
Etkinlik gazeteciler ve kolej öğretmenleri arasında düzenlenen voleybol müsabakası ile sona erdi. Müsabakayı gazeteciler 3-2 kazandı.
 

Etkiletler : ,