Günerhan, gazetemizin 18. yaşını kutladı
Günerhan, gazetemizin 18. yaşını kutladı
14 Ocak 2015, Carşamba
22:27:56
Medya
yorum
4535 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Şener Günerhan, gazetemizin içinde bulunduğu 18’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla önder Gazetesini ziyaret etti.

Günerhan, Gazetemiz sahibi Cem Daşdelen ile bir süre sohbet ederek, 18’nci kuruluş yıldönümümüzü tebrik etti.
Günerhan, yaptığı açıklamada, “İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp, aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir” dedi.
Günerhan, açıklamasında şunları kaydetti: “Siz değerli basın mensupları ise oldukça önemli olan toplumun bilgi edinme hakkını yerine getirirken kamu görevi yapan önemli toplumsal aktörlersiniz.  
Hızla büyüyen ve gelişen ilimiz Kars'ın gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada sivil toplum örgütlerinin yanı sıra basın kuruluşlarının katkısı azımsanmayacak derecede büyüktür.
Bu vesileyle gazetenizin 18. Kuruluş yıldönümünü kutlar; ilk günden bu yana yapılan doğru ve ilkeli habercilikte emeği geçen herkesi, kurucusundan yazı işleri müdürüne, muhabirinden matbaa görevlisine, dağıtıcısına ve okuyucusuna kadar tebrik eder, nice başarılı yıllar dilerim.”
 

Etkiletler : ,