AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç seçildi
AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç seçildi
28 Ocak 2015, Carşamba
22:56:38
Politika
yorum
3232 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

AK Parti Kars Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç seçildi.

AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanlığı binasında yapılan Sarıkamış Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde, mevcut başkan Oktay Sağdıç seçime tek listeyle katıldı.
Kapalı zarf usulü yapılan seçimde, 400 delegeden 202 oy kullandı. Oyların tamamını alan Sağdıç, AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanı oldu.
AK Parti Sarıkamış İlçe Başkanı Serkant Aykul,burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin güçlü bir geleceğe yürümesi ve 2023 hedeflerini gerçekleştirmek için gece gündüz çaba sarf ettiklerini söyledi.
Parti olarak üstlendiğimiz misyonu gerçekleştirebilmek için gençliği çok önemsediklerini belirten Aykul, ”Son 10 yılda Türkiye’de ve ilçemizde çok önemli gelişmeler ve her alanda büyük yenilikler yapıldı. Bundan sonra ilk hedefimiz 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ülkemizin her bölgesinde vatandaşlarımızın teveccühüne nail olarak istediğimiz sonucu alabilmek. Onun için el birliği ,gönül birliği ile Allah nasip ederse bunu da başaracağız ”dedi.
Görele Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Oktay Sağdıç ise almış olduğu görevin önemini bildiğini ve çıtayı yükseltmek için var gücü ile çalışacağını ifade ederek kongreye katılan delegelere teşekkür etti.
Kongreye, parti yönetim kurulu üyeleri ile delegeler katıldı.
 

Etkiletler : ,