KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI’NDA GAZETECİLER CEMİYETİ FIRTINASI 7-0
KURUMLARARASI FUTBOL TURNUVASI’NDA GAZETECİLER CEMİYETİ FIRTINASI 7-0
11 Haziran 2015, Perşembe
22:31:37
Spor
yorum
12778 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, TFF İl Temsilciliği ile Amatör Sporlar Konfederasyonu (ASKF)’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Kurumlararası Futbol Turnuvası’nda Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) Diş Hastanesini açık ara farkla yendi.

İlk karşılaşmasında Kapalı Cezaevi’ni 5-2 mağlup eden KKDGC karşılaştığı Diş Hastanesi’ni de 7-0 yenerek grupta liderliğini bu hafta da korudu.
Diş Hastanesi karşılaşmasına hızlı başlayan KKDGC rakibi karşısında bulduğu fırsatları iyi değerlendirdi. Karşılaşmanın il yarısını 4-0 önde kapatan KKDGC karşılaşmanın ikinci yarısına da hızlı başladı. İkinci yarıda gol sağanağını sürdüren Mavi Beyazlı ekip karşılaşmayı 7-0 kazanarak yoluna devam etti.
KKDGC Antrenörü Bedir Altunok, futbolcularını aldıkları galibiyetten dolayı kutlarken, Kulüp Başkanı Ercüment Daşdelen, Mavi beyazlı ekibin başarısının tesadüf olmadığını, ilerleyen haftalarda takımın daha iyi olacağını kaydetti.
ASKF Başkanı Burhan Taş ve TFF İL Temsilcisi Metin Rıza Akıl da, turnuvaya katılan takımlara başarılar dilediler.
Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda iyi bir çıkış yakalayan KKDGC, 15 Haziran 2015 tarihinde Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumu’nda Müftülükle karşılaşacak.
KKDGC’de hedef Müftülük karşılaşmasından da 3 puan alarak yoluna devam etmek.
 

Etkiletler : ,