Feci kazada Polis memuru, eşi ve çocuğu hayatını kaybetti
Feci kazada Polis memuru, eşi ve çocuğu hayatını kaybetti
29 Haziran 2015, Pazartesi
20:05:39
Trafik Kazaları
yorum
5428 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars’ta 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında mesai sonrası evine dönen polis memuru eşi ve çocuğu hayatını kaybederken, 2 kişi de yaralandı.

Kaza, Ali Gaffar Okkan Bulvarı’nda meydana geldi. Mesut Adıgüzel yönetimindeki 75 AK 816 plakalı araç, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu orta refüjden karşı yöne geçerek  polis memuru Mesut Şimşek’in kullandığı 36 EE 003 plakalı özel otomobille çarpıştı. Polis memuru Şimşek, çarpmanın etkisiyle tali yoldan ana yola çıkmak için bekleyen Akan Demir yönetimindeki 36 FN 890 plakalı otomobile çarparak durabildi. Feci kazada otomobil sürücü polis memuru Mesut Şimşek eşi M.N.Ş, çocukları E.Ş. (7), E.B.Ş. (4) ve diğer araç sürücüsü Mesut Adıgüzel araçlarda sıkıştı. Araçta sıkışan yaralılar olay yerine gelen AFAD ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucu sıkıştıkları yerden çıkarılarak hastanelere ambulanslarla sevk edildiler.
Hastaneye sevk edilen yaralılardan polis memuru Şimşek, eşi M.N.Ş. ve çocuğu  E.B.Ş. (4)  hastanede bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybettiler. Polis memurunun diğer çocuğu E,Ş. ile diğer sürücü Mesut Adıgüzel’in tedavileri devam ediyor.
“FECİ KAZADA CAN PAZARI YAŞANDI”
Ali Gaffar Okkan Bulvarı’nda yaşanan zincirleme trafik kazasında can pazarı yaşandı. 3 aracın karıştığı feci kazada araçlarda sıkışan yaralılar olay yerine gelen polis, AFAD ve itfaiye ekiplerinin uğraşları sonucu zorda olsa sıkıştıkları yerlerden çıkarıldı. Yaralılar bölgeye sevk edilen ambulanslarla KAÜ Eğitim, Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne ve Harakani Devlet Hastanesine sevk edildiler.
Polis memurunun kaza yaptığını öğrenen İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman bölgeye gelerek kaza ile ilgili bilgiler alarak hastaneye geçti.
“GAFFAR OKKAN BULVARI TRAFİĞE KAPATILDI”
Öte yandan 3 aracın karıştığı kaza sonrasında Gaffar Okkan Bulvarı trafiğe kapatıldı. Olay yerinde bekleyen vatandaşlar ise araçlardan birisinin gaz kaçırması nedeniyle bölgeden uzaklaştırıldı.
Bölgeye çekici çağrılarak kazaya karışan araçlar kaldırıldı. Polis ekipleri daha sonra Gaffar Okkan Bulvarını trafiğe açtı.
Öte yandan kazaya karışan 36 FN 890 plakalı otomobilin sürücüsü Akan Demir ise kazayı yara almadan atlattı.
Tedavi altına alınan yaralılar için doktorlar seferber oldu.
 

Etkiletler : ,