Bakan Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile simit sarayını ziyaret etti
Bakan Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile simit sarayını ziyaret etti
11 Ekim 2017, Carşamba
16:16:12
Gündem
yorum
131 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a eşlik eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Sırbistan ziyareti devam ediyor.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Sırbistan'a giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a eşlik eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Belgrad'da bir Türk markası olan Simit Sarayı'nı da ziyaret etti.
Çay ve simit yiyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Arslan ve beraberindekiler daha sonra Belgrad'ın tarihi mekanı Kalemeydan ve Bayraklı Camisini ziyaret ettiler.

bakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(1)-001.jpgbakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(2)-001.jpgbakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(3)-001.jpgbakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(4).jpgbakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(5).jpgbakan-arslan,-cumhurbaskani-erdogan-ile-birlikte-simit-sarayini-ziyaret-etti-(6).jpg

Etkiletler : ,