KAÜ'den Öğrencilere "ÜNİBÜS" Ring Servisi ve Çorba Hizmeti
KAÜ'den Öğrencilere
11 Ekim 2017, Carşamba
16:35:31
Gündem
yorum
149 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kafkas Üniversitesi, bu yıl ilk defa başlattığı çalışmayla, Veteriner Fakültesi ve Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile Merkez Kampüs arasındaki güzergahta, öğrencilerin ulaşım ihtiyacını kolaylaştırmak için ring servisi hizmeti başlattı.

Özellikle kış koşullarında öğrencilerin derslerine ve sınavlarına rahatlıkla girebilmeleri amacıyla başlatılan bu hizmetten, tüm öğrenciler ücretsiz olarak faydalanabilecek. Hafta içi her gün hizmet verecek olan “ÜNİBÜS” ring servisinin kalkış noktası merkez kampüs içinde yer alan ATM’ler yanı olup; günün belirli saatlerinde öğrencilere ulaşım imkanı sağlanacak.
KAÜ’de ayrıca yine ilk kez uygulanan sabah çorbası hizmeti başlatıldı. Sabah erken saatte verilen çorba servisi, öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. KAÜ öğrencileri verilen bu hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

kauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(1)-001.jpgkauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(2)-001.jpgkauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(3)-001.jpgkauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(4).jpgkauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(5).jpgkauden-ogrencilere-unibus-ring-servisi-ve-corba-hizmeti-(6).jpg

Etkiletler : ,