Oruçoğulları Aytemiz Petrol bölge birincisi oldu
Oruçoğulları Aytemiz Petrol bölge birincisi oldu
09 Ocak 2018, Salı
18:05:07
Gündem
yorum
122 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Oruçoğulları Aytemiz Petrol bölge birincisi oldu

Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan Oruçoğulları Petrol, Aytemiz Petrol tarafından yapılan değerlendirme sonucu 2017-2018 bölge birinciliğine layık görüldü. 
Oruçoğulları Aytemiz Petrol sahibi Alirıza Hoşgönüllü, başarıyı elde etmelerinde emeği olan Karslı hemşerilerine teşekkür etti.
Akaryakıtta marka olan Aytemiz Petrol, tarafından yapılan değerlendirme sonucu verdiği hizmetle Kars Oruçoğulları Aytemiz Petrol bölgede birinci oldu.
Kazandıkları birincilikle gurur duyduklarını kaydeden Oruçoğulları Petrol’ün sahibi Alirıza Hoşgönüllü, sundukları kaliteli hizmetten hiçbir zaman taviz vermeyeceklerini söyledi.
Aytemiz Oruçoğulları Petrol olarak kusursuz hizmet vermek için çalıştıklarını söyleyen Alirıza Hoşgönüllü, “2016 yılından bu yana girdiğimiz akaryakıt sektöründe 2 şubemizle hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Yapılan değerlendirmeler sonucu bölge birincisi seçildik ve bölge birincisi olduk. Bizi bu ödüle layık gören Aytemiz Petrol yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
Hoşgönüllü, Kars halkına da teşekkür ederek, “01.04.2016 tarihinde girmiş olduğumuz akaryakıt sektöründe değerli halkımızında desteğini alarak 2017-2018 yılları bölge 1’ncisi olduğumuzu öğrenmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarıyı elde etmemizde büyük emeği olan başta siz değerli hemşerilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Her zaman ve her yerde söylediğimiz gibi, Aytemiz hizmetinizdeyiz” diye konuştu.
 
Etkiletler : ,