Silah arkadaşları şehit Ömercan Yekebağcı’yı unutmadı
Silah arkadaşları şehit Ömercan Yekebağcı’yı unutmadı
11 Ocak 2018, Perşembe
13:18:12
Gündem
yorum
112 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Silah arkadaşları şehidi Ömercan Yekebağcı’yı unutmadı

Geçen yıl Suriye'de Fırat Kalkanı Harekatı'nda, DEAŞ'lı teröristlerin saldırısında şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömercan Yekebağcı, ölümün 1’inci yıldönümünde Susuz’da bulunan mezarı başında anıldı. 
Şehit Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömercan Yekebağcı’nın silah arkadaşları Kaymakam Yusuf İzci, 9. Komando Tugay Komutanı Bilgin Çetinbağ ile birlikte önce anne-babası Fikriye ve Zeki Yekebağcı’yı ziyaret etti. Ardından şehidin mezarını ziyaret ederek dua etti.
Daha sonra Kars Valisi Rahmi Doğan’ın talimatı ile şehidin ismi verilerek yaptırılan Kuran Kursu’nda mevlit okutuldu. Şehit Ömercan Yekebağcı’nın ölümünün 1’inci yıldönümünde duygulu anlar yaşanırken, silah arkadaşlarının gözleri doldu. Şehidin anne ve babasının ellerini öpen silah arkadaşları daha sonra şehidin evinden ayrıldı.

silah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(1).jpegsilah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(4).jpegsilah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(5).jpegsilah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(2).jpegsilah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(6).jpegsilah-arkadaslari-sehidi-omercan-yekebagci’yi-unutmadi---(3).jpeg

Etkiletler : ,