Başkan Altun, Hayvan Pazarı’nda
Başkan Altun, Hayvan Pazarı’nda
12 Şubat 2018, Pazartesi
13:23:56
Gündem
yorum
68 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Başkan Altun, Hayvan Pazarı’nda

Seçildiği günden itibaren yaptığı ve hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Başkan Altun, Hayvan Pazarı’nda vatandaşlar bir araya geldi. 
Kars’ın Selim İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Coşkun Altun, her sabah mesaiye başlamadan önce esnaf ve vatandaşlarla bir araya geliyor. 
Başkan Coşkun Altun’un durağı Hayvan Pazarı oldu. Altun, geldiği hayvan pazarında üreticilerle sohbet etti. Hayvancılığı konuştu.
Vatandaşların alış-verişlerinde de aracı olan Başkan Coşkun Altun, hayvancılığın Selim ve Kars’ın en büyük geçim kaynaklarından birisi olduğunu söyledi.
Üreticilerin sorunlarını da dinleyen Başkan Altun, “Üretici arkadaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinledik. Yeni açacağımız kapalı Hayvan Borsamız hakkında bilgiler verdik. Hedefimiz Selim’i gölgenin en iyi yapmak, bunun için çalışıyoruz” dedi.
Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, belediyeye geçmeden önce yine tek tek esnafı dolaşarak hayırlı işler dileklerinde bulundu. Altun, daha sonra belediyeye geçti. Belediye Başkanı Coşkun Altun’un vatandaşlar iç içe olması dikkat çekiyor.

baskan-altun,-ureticilerle-bir-araya-geldi-(1).jpgbaskan-altun,-ureticilerle-bir-araya-geldi-(2).jpgbaskan-altun,-ureticilerle-bir-araya-geldi-(3).jpgbaskan-altun,-ureticilerle-bir-araya-geldi-(4).jpg

Etkiletler : ,