Kars’ta uyuşturucu satıcılarına operasyon
Kars’ta uyuşturucu satıcılarına operasyon
12 Şubat 2018, Pazartesi
14:08:18
Gündem
yorum
108 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars’ta uyuşturucu satıcılarına operasyon

Kars Emniyet Müdürlüğünce sokak satıcılarına ve sokakların uyuşturucudan temizlenmesine yönelik yapılan çalışmalarda 7 şahıstan uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanımına yarayan aparat ele geçirildi.
Kars İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince sokak satıcılarına, torbacılara ve sokakların uyuşturucudan temizlenmesine yönelik çalışmalar devm ediyor.
Yapılan çalışmalarda, toplam 7 şahıstan bir miktar esrar ve metamfetamin olarak bilinen uyuşturucu madde, 6 adet sentetik ilaç , uyuşturucu madde kullanımına yarayan 2 adet cam aparat ele geçirilerek görevlilerimizce muhafaza altına alındı.
Gözaltına alınan toplam 7 şahıs hakkında TCK-191 (kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak) suçu kapsamında adli işlem başlatılarak tahkikatlar devam ediyor.
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kars Emniyet Müdürlüğümüz tarafından gençlerimizi ve geleceğimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve organizasyonları tespit edilerek, uyuşturucu madde arzının önlenmesine yönelik çalışmalarımız kararlılıkla ve artarak devam etmektedir” denildi.
 
Etkiletler : ,