Kars’ta 6 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi
Kars’ta 6 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi
13 Şubat 2018, Salı
11:14:30
Gündem
yorum
96 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars’ta 6 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi

Kars’ta  Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalarda 6 bin 400 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Kars Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İl genelinde kaçakçılık faaliyetlerinin önlenmesi, suç faillerinin tespiti ve yakalanmalarına yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında 2 şahsa ait bir depoda yüklü miktarda gümrük kaçağı sigara olduğu yönünde bilgi elde edilmesi üzerine  bahse konu depoda arama yapıldı.
Yapılan aramalarda toplamda 6 bin 400 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Şahıslar hakkında 5607 sayılı (kaçakçılık ile mücadele kanunu) kanuna muhalefet suçundan işlem başlatılarak, tahkikat devam ediyor.
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “İnsan sağlığını tehdit eden her türlü kaçakçılıkla mücadelemizin kararlılıkla devam edeceği, vatandaşlarımızın yapmış oldukları her türlü bilgi paylaşımının titizlikle değerlendirildiği bilinmelidir” denildi.

karsta-binlerce-kacak-sigara-yakalandi-(1).jpgkarsta-binlerce-kacak-sigara-yakalandi-(2).jpgkarsta-binlerce-kacak-sigara-yakalandi-(3).jpgkarsta-binlerce-kacak-sigara-yakalandi-(4).jpg

Etkiletler : ,