Başkan Karaçanta’nın Gaziler Günü mesajı Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
UDH Bakanı Ahmet Arslan'ın Gaziler Günü mesajı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ebubekir Keleş, Diyanet-Sen Kars Şube Başkanlığına yeniden seçildi Diyanet-Sen Kars Şubesi birinci Olağan Genel Kurulunu yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.
Ortakapı Mahalle Muhtarı Kırtay’dan Karayollarına teşekkür Kars Ortakapı Mahalle Muhtarı Zeynal Kırtay, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın talimatlarıyla şehir içinde yapımı devam eden yol ve kaldırım çalışmalarında emeği geçen Karayolları 18. Bölge Müdürlüğüne ve ekibine teşekkür etti.
Dolmuşçular belediye binası önünde eylem yaptı Kars’ta, dolmuş hatlarıyla ilgili sorun yaşayan yaklaşık 21 dolmuşçu, dolmuşlarıyla birlikte belediye binası önüne geldi. Belediye önünde kontak kapatan dolmuşçular, sorunların çözülmesini istedi.
Başkan Karaçanta’nın 2017-2018 eğitim-öğretim yılı mesajı Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Hayvan hırsızlığı operasyonunda gözaltına alınan 19 şüpheli adliyeye sevk edildi Kars’ta, hayvan hırsızlarına yönelik 22 adrese eş zamanlı olarak düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 19 kişi adliyeye sevk edildi.
Vali Doğan'ın Gaziler Günü mesajı Kars Valisi Rahmi Doğan, Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kuraklık Çıldır Gölü’nü vurdu Türkiye’nin en önemli göllerinden birisi olan Çıldır Gölü’nü kuraklık vurdu. Çıldır Gölü’nün suyu yaklaşık 4 metre çekildi.
Kars’ta, 63 bin öğrenci ders başı yaptı Kars’ta yaklaşık 64 bin öğrenci ders başı yaptı. Uzun yaz tatilini geride bırakan öğrenciler, 2017-2018 eğitim-öğretim yılına başladı.
KARS’TA İMAR FELAKETİ! Settar Kaya'nın yazısı...
"Haydi çocuklar okula" Türkiye genelinde 18 milyona yakın öğrenci ders başı yapacak.
“Millete diklenmeden, hizmet ederek desteği arttıracağız” Diyarbakır’da AK Parti Bağlar İlçe Teşkilatı kongresine katılan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yapılan kongrelerin 2019’da yapılacak olan seçimlerin hazırlığı olduğunu vurgulayarak, “Yapacağımız belli; milletin gönlüne gireceğiz, milletin kalbine giden yoldan devam edeceğiz. Millete diklenmeden, millete hizmetkarlık ederek Diyarbakır’da da Türkiye genelinde de desteği çok daha arttıracağız” dedi.
DTSO ve DTB’den Bakan Arslan’a rapor Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) ile Ticaret Borsasınca (DTB), Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a rapor sonuldu. Raporda, Diyarbakır’dan Avrupa’ya direk uçuşların başlatılması, kentten İstanbul ve Ankara’ya yapılan uçak seferlerinin arttırılması ve çevre yolu başta olmak üzere devam eden karayolları çalışmalarının planlanan tarihlerde tamamlanması talep edildi.
"Türkiye genelinde bin 799 noktaya 4,5G seviyesinde hizmet götürecek bir çalışma başlattık" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Türkiye genelinde bin 799 noktaya 4,5G seviyesinde hizmet götürecek bir çalışma başlattıklarını belirterek, kullanılacak baz istasyonlarının yerli ve milli olarak Türkiye’de imal edildiğini vurguladı.
Kars’ın Cadde ve kaldırımlarına bakan ayarı Kars’ta, yıllardan beri el vurulmayan kaldırım ve caddeler Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın talimatlarıyla yapılıyor.
Sarıkamış’ta, 3 bin balya ot yandı Sarıkamış’ta, çıkan yangında 3 bin balya ot tamamen yanarak kül oldu.
"Kars’tan Edirne’ye kadar Güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz" Edirne’nin Keşan ilçesinde AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.
Kars İl Jandarmadan hayvan hırsızlarına darbe: 26 gözaltı Kars İl Jandarma Komutanlığınca Kars, Ardahan ve Artvin illerinde hayvan hırsızlığı yapanlara yönelik operasyon başlatıldı.
"Türkiye son 15 yılda birçok alanda kalkınmada 3 kat büyüdü" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Kilis’e geldi.
UDH Bakanı Ahmet Arslan Kilis’te ziyaretlerde bulundu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, incelemelerde bulunmak üzere Kilis’e geldi.
Emniyet Müdürü Bitirik, okul servis sürücüleriyle buluştu Kars İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı öncesinde kentteki okul servis sürücüleriyle bir araya geldi.
Polis ve jandarmadan hayvan hırsızlarına operasyon Kars’ta, hayvan hırsızlarına yönelik 22 adrese eş zamanlı düzenlenen operasyonda 19 kişi gözaltına alındı.
Durmaz, KAI Tanıtım Günlerini ziyaret etti MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Kars Ardahan Iğdır Tanıtım Günlerini Ziyaret Etti
Kars’ta, başıboş atlar tehlike yaratıyor Kars’ta, sahipleri tarafından başıboş bırakılan atlar, araçların geçtikleri yollara çıkarak tehlike yaratıyor.
Kağızman’da 209 kök kenevir ele geçirildi Kağızman’da, jandarma ekiplerince yapılan çalışmalarda 209 adet kök kenevir ele geçirildi.
Sarıkamış’taki orman yangını söndürüldü Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 7’inci günün sonunda kontrol altına alınarak söndürülen orman yangınında soğutma çalışmaları devam ediyor.
Elma dalında kaldı Türkülere konu olan Iğdır’ın "elması" pazarda yer bulamayınca dalında kaldı.
Başkan Karaçanta KAI tanıtım günlerinde Başkent Ankara’da Kars, Ardahan Iğdır Tanıtım Günleri’nde, Kars rüzgarı esiyor.
Kars Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından Ticaret Borsası seçim duyurusu Kars Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Soner Fevzi Vurur, Ticaret Borsası seçimlerine ilişkin açıklama yaptı.
UMKE'den nefes kesen tatbikat Ardahan İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde 2017 Ulusal Medikal Kurtarma (UMKE) Bölge Eğitim ve Tatbikat kampı Ardahan'da gerçekleştirildi.
Doğaya yeniden kazandırıldılar Kars'ın Ramsar Alanı Kuyucuk Gölünde tedavisi tamamlanan Gri Balıkçıl, Kızıl Şahin, Tilki tabiata tekrar kazandırıldı.
Kars'ta 10 günde 17 şahıs yakalandı 8'i tutuklandı Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği tarafından çeşitli suçlardan aranan şahısların yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde 17 şahıs yakalandı.
Sokak hayvanlarının durumu masaya yatırıldı İl Hayvan Kurulu, Kars Vali Yardımcısı Murat Özdemir Başkanlığında Kars Valiliği KAR toplantı salonunda bir araya geldi.
Ankara’da Kars, Ardahan, Iğdır rüzgarı Kars, Ardahan, Iğdır Tanıtım Günleri'nin 3’üncüsü Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Kars Valisi Rahmi Doğan’ın katılımıyla Ankara’da Atatürk Kültür Merkezinde başladı.
Başkent'te 3. Kars-Ardahan-Iğdır Tanıtım Günleri rüzgarı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Ülkenin her yerini ulaşılır, erişilir yaparken, Kars-Ardahan-Iğdır'ı da daha fazla ulaşılır erişilir yapmak için çalışıyoruz" dedi.
Kars'ında aralarında bulunduğu dört İlde FETÖ operasyonu: 20 gözaltı Hatay'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandığı iddiasıyla 20 kişi gözaltına alındı.
Kesintisiz iletişim için 6 ayda 2,6 milyar lira harcandı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, bu yılın haziran sonu itibarıyla sayıları 76,6 milyona yükselen mobil abonelerin kesintisiz iletişimi için Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve diğer işletmeciler tarafından yılın ilk 6 ayında yapılan yatırım tutarının 2,6 milyar lirayı bulduğunu söyledi.
Bakan Arslan'dan Okul Servisi Yönetmeliğine ilişkin açıklama Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Okul Servisi Yönetmeliğine ilişkin, "Servislerin gerekli teknik şartları taşıması, velilerin öğrencilerin mağdur olmaması ve sürücülerin de mağdur olmaması için bir çalışma yapıyoruz. Yönetmelik yetmezde yasal düzenleme de yaparız" dedi.
Beylerbeyi Sarayı’nın restorasyonu başladı Kars’ta, 1579 yılına Lala Mustafa Paşa tarafından inşa edilen Beylerbeyi Sarayı’nın restorasyon çalışmaları başladı.

50 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı çıktı Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 2 , 3. Fragmanı izle Full Sezon Finali Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 3. Fragmanı izle Sezon Finali Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 2. Fragmanı izle Sezon Finali
   MANŞETİ GÖSTER