Kars HaberManşet

ASKF Başkanı Burhan Taş Güven Tazeledi

ASKF Başkanı Burhan Taş Güven Tazeledi

Kars Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanlığı seçimi yapıldı. yapılan seçimde Burhan Taş, aldığı oyla güven tazeledi.

Mayıs ayında yapılması planlanan Kars Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanlığının 14’ncü Olağan Genel Kurulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 11 Temmuz 2020 günü yapıldı.

Divan Başkanlığına Muharrem Toraman, Katipliğe Ersin Aras ve Yücel Oran’ın seçildiği kongrede Başkanlık için mevcut Başkan Burhan Taş ve Sefer Özabay yarıştı.

Yapılan seçimde 62 delegeden 59’u oy kullandı. Kullanılan oylardan 37’sini Burhan Taş alırken, 20’sini Sefer Özabay aldı, 2 oy ise iptal edildi.

3 yıllığına yeniden başkan seçilen Burhan Taş, yaptığı konuşmada tüm delegelere teşekkür ederek, seçimin kazananı veya kaybedeni olmadığını, kazananın ilimizin sporu olduğunu söyledi.

Burhan Taş, “Bizlere bu görevi yeniden layık gören değerli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kars’ın amatör sporunun daha iyi yerlere gelmesi için gerekeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu